اخبار آستان مقدس شاهچراغ
فهرست تازه ترین خبرهای آستان مقدس
تاریخ خبر از : تا: متن:
rss
گزارش تصویری از نمایشگاه و غرفه های حرم مطهر در دهه امامت و ولایت
نمایشگاه غدیر شناسی همراه با غرفه کودک و غرفه مهدویت، ایستگاه صلواتی منتظران وصل و غرفه حکاکی نام های مبارک حضرت امیرالمومنین(ع) بر روی انگشتر در طول دهه امامت و ولایت در جوار حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام برپا شدند.
۱۴۰۰/۵/۹
گزارش تصویری
مولودی خوانی شام میلاد خجسته حضرت موسی بن جعفر(ع) با نوای برادر بهنام زارع
۱۴۰۰/۵/۹
کارگاه آموزشی دوره مقدماتی تربیت مربی غدیر در حرم مطهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام، در این کارگاه آموزشی که در ۱۰ جلسه به صورت مجازی و حضوری(با ظرفیت محدود) در سالن کوثر حرم مطهر برگزار شد، حجت الاسلام محمدحسن شفیعی شاهرودی، استاد دروس خارج حوزه علمیه قم و مولف بیش از ۴۰ عنوان کتاب، دوره مقدماتی تربیت مربی غدیر را به شرکت کنندگان در این کلاس ها، آ
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
مراسم شب ولادت باسعادت حضرت موسی بن جعفر(ع) در حرم مطهر
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام، در این مراسم حجت الاسلام شفیعی شاهرودی پیرامون فضایل و مناقب پدر بزرگوار حضرت احمدبن موسی(ع) به ایراد سخن پرداخت و حاج مرتضی طاهری، در ثنای باب الحوائج مولودی خوانی کرد.
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
گزارش تصویری
زائران حرم مطهر به مناسبت عید غدیر از خوان کرم حضرت احمدبن موسی(ع) متنعم شدند
همزمان با عید سعید امامت و ولایت، به همت حوزه خدمات اجتماعی حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام، تعداد ۲۰۰۰ پرس غذای گرم در دارالضیافه آستان مقدس، طبخ و ژتون آن بین زائران و مجاوران این بارگاه منور، توزیع شد.
۱۴۰۰/۵/۸
سلسله کارگاه‌های آموزشی روانشناسی با رویکرد اسلامی در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) برگزار می شود
نخستین دوره کارگاه‌های آموزشی روانشناسی با رویکرد اسلامی ویژه روان‌شناسان و مشاورين گرامي، همزمان به صورت مجازی و حضوری (با ظرفیت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی) در سالن شهید آیت الله دستغیب حرم مطهر برگزار مي‌شود. گواهي شركت در كارگاه توسط سازمان نظام روان‌شناسي و مشاوره و با امتياز بازآموزي (براي اعضاي واجد شرايط) اعطا خواهد شد. به گزارش روابط عمو
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
گزارش تصویری:
قرائت دعای کمیل در سومین حرم اهل بیت(ع) با نوای حاج امیر عارف در شام عید سعید غدیر
۱۴۰۰/۵/۷
گزارش تصویری
مولودی خوانی و محفل قرآنی خواهران در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) به مناسبت عید سعید غدیر
۱۴۰۰/۵/۷
  
جستجو در سایت
گزارش های تصویری